Nieduże wnętrze mieszkalne, niewielki metraż, a do tego ogromna chęć zapewnienia w pomieszczeniu samych optymalnych rozwiązań. Jak to ugryźć? Z pewnością warto poznać bliżej nieograniczone niemal możliwości współczesnego asortymentu meblowego. I korzystać z nich do woli. Na pewno też doskonałym pomysłem będzie postawienie na garderobę w niewielkim przedpokoju. Przestrzeń ta bowiem zyska na dużej funkcjonalności, że o wygodzie codziennego użytkowania nie wspominając.

 

Mały metraż przedpokoju to standard – zarówno w niewielkich mieszkaniach, jak i tych dość obszernych, a nawet i w domach. Warto więc przedpokój urządzić z pomysłem. Wszystko po to, by móc w pełni wykorzystać jego funkcjonalność. A garderoba do przedpokoju to rozwiązanie nawet więcej, niż trafione w punkt. Najlepiej rzecz jasna, by była to garderoba robiona na wymiar. Wówczas będzie gwarancją maksymalnego dopasowania do wolnego metrażu i wykorzystania wolnej przestrzeni przeznaczonej na szafę właśnie.

Garderoba z lustrem, która stanie się głównym meblem w naszym przedpokoju, z pewnością będzie też meblem będącym doskonałą wizytówką stylu i gustu aranżacyjnego w mieszkaniu w ogóle. W jej wnętrzu znajdzie się zaś mnóstwo miejsca nie tylko na okrycia wierzchnie, ale i różnego rodzaju akcesoria i dodatki, bez których nie wyobrażamy sobie codzienności podczas nieco chłodniejszych dni. Garderoba z wieszakami czy funkcjonalnymi drążkami wzbogaconymi o pantografy, to nowoczesne rozwiązanie meblowe pozwalające na pełne wykorzystanie różnych poziomów zorganizowanych we wnętrzu szafy. Tu ważne staje się więc to, by możliwie jak najpełniej wykorzystać przestrzeń, którą zamkniemy za drzwiami takiej przesuwnej szafy.

 

Garderoba do przedpokoju, stworzona z myślą o niewielkim metrażu holu, powinna być odpowiednio skonstruowana. Może się zdarzyć tak, że jej wnętrze pełne różnorodnych półek i półeczek będzie przystosowane nawet do przechowywania w niej obuwia czy rozmaitych sprzętów gospodarstwa domowego. Ale o indywidualnych potrzebach na zapewnienie dostępu do takich rozwiązań, zapotrzebowanie warto zgłaszać już podczas prac projektowych takiej szafy.

 

Z pewnością pojemna garderoba z wieszakami to rozwiązanie z kategorii tych najbardziej popularnych i klasycznych. Warto postawić więc właśnie na taki mebel, który sprawdzi się w przedpokoju o każdych wymiarach. A taka elegancka garderoba z lustrem właśnie stworzona jest po to, by cieszyć oko każdego inwestora. Warto znaleźć więc garderobę swoich marzeń i zaprosić ją do przedpokoju na stałe.

 

Oczywiście garderoba do przedpokoju może przyjmować nie tylko postać niezwykle pojemnej szafy. Z równie dużym powodzeniem może być również ciekawie zaaranżowaną wnęką, a nawet odrębnym specjalnie wydzielonym pomieszczeniem, w którym składować będzie można nie tylko obuwie czy odzież wierzchnią, ale również np. ręczniki, obrusy czy inne akcesoria domowe, bez których nie wyobrażamy sobie codziennego, prawidłowego funkcjonowania.

 

Ale garderoba do przedpokoju, nawet tego najmniejszego, występować może również w postaci jednej, odpowiednio skonstruowanej bryły meblowej. Tak więc na wygodnych drążkach zawiesimy w prosty sposób wszystko to, co powinno wisieć – na czele z płaszczami czy dłuższymi kurtkami. Dalej – w pojemnej szafie ukryjemy też obuwie i sprawimy, że ustawiając je na specjalnie wydzielonych półeczkach, wprowadzimy do naszej bogatej kolekcji spory ład i porządek. Do tego jeśli w naszej garderobianej szafie znajdują się liczne szuflady, tam właśnie przechowywać będziemy czapki, szaliki czy rękawiczki, jak i całe mnóstwo innych akcesoriów i bibelotów, bez których nie wyobrażamy sobie naszego życia.

 

A jaka garderoba będzie polecana i wybierana najczęściej? Z pewnością taka, która jest optymalnie wyposażona. Mowa o dostępie do lustra. Kto z nas bowiem, tuż przed wyjściem z domu, nie chciałby móc przejrzeć się właśnie w szklanej tafli? Jeśli zdecydujemy się na zakup szafy z lustrem, taką możliwość właśnie będzie mieli każdego dnia. Zdecydowanie warto mieć szafę z lustrem!